Adapazarı Sağlık tarım
Hakkımızda

1995 yılında kurulan firmamız, tarım ve hayvancılık sektörüne birçok yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerden ilki, mısır silajı ve pancar küspesini kaliteden ödün vermeden paketleyerek küçükbaş ve büyük baş hayvan beslenmesindeki önemli bir eksikliği giderip kolay ulaşılabilir olmasını sağlamıştır.

2005 yılında bir ilke imza atarak Doğu Marmara bölgesinde ilk slaj paketleme tesisini kuran Adapazarı Sağlık Tarım Ürünleri Ltd. Şti. hazır hayvan yeminde bir çığır açmıştır. Kullanılan makine ve ekipmanlarımız ithal olup Teknolojik alanda yapmış olduğu yenilikler ve değişim hayvan üreticimiz tarafından kolay ulaşılabilir hayvan yemi üretmeye ve yenilenmeye devam etmektedir. 2005 yılında 6000 ton slaj paketi yapılırken 2016 yılında bu rakam kendini yenileyerek 60000 Ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ülkemizde silajlık mısır tarımının yapıldığı bölgelerde mısırın ekonomik olarak katma değer sağlaması için kendi üretimimiz olan silaj paketleme sistemini birçok firmanın kullanımına sunmaktayız. Firmamız halen, pancar küspesi, mısır silajı paketleme, Saman, Mısır silajı, Pancar küspe satışı noktalarında faaliyet göstermektedir.

Ayhan SAĞLIKFerit SAĞLIKFeyzullah SAĞLIK
İlhan SAĞLIK
    

 

 

 

 

 

 

 
 
Pro WEB